d. Towarzystwo Myśliwskie PKW
Strona autorska
Marka Bubleja nagrodzona przez ZG PZŁ. Cesją przekazana
dla TMRosomak
Peter,Sue and Marc - Birds of Paradise
Lebanese night
Towarzystwo Myśliwskie Rosomak
Loga, dyplomy i podziękowania
W swojej praktyce łowieckiej zdarzyło się że wykonałem kilka projektów znaczków dla kół łowieckich zwanych potocznie LOGO ale również przygotowywałem dyplomy lub inne projekty graficzne pod zamówienie dla kolegów z kół łowieckich, chciałbym kilka z nich dla Państwa zaprezentować .
Na zlecenie zainteresowanych kół łowieckich lub osób - myśliwych wykonuje również rysunki wzory LOGO według wskazań zamawiających, poniżej przedstawiam kilka wzorów, które w kołach łowieckich z powodzeniem funkcjonują.
Oferta obejmuje również wykonanie na zlecenie okolicznościowych i unikatowych dyplomów.
Autor projektów: Marek Bublej
kontakt: 695.666.621
Szczecinek 2016.
Sugerowane WZORY Logo dla Kół Łowieckich
oraz dyplomy okolicznościowe
Koledzy z WKŁ Nr 269 Bażant w Szczecinie poprosili mnie o wykonanie ciekawego elementu graficznego przypominającego kolegę i przyjaciela w dniu Sw. Huberta, zaproponowałem podziękowanie w formie jaką prezentuje na stronie. Pragnę zauważyć że "Imienna karta stanowiskowa - pamiątkowa" jest jedynie załącznikiem do podziękowania umieszczonym w kieszeni pod laminatem strony.
Jest to doskonała forma przypomnienia człowieka, kolegi z koła oraz myśliwego tym bardziej że 3 listopada nakłada się na święto zmarłych i dzień zaduszny i jest ich kontynuacją.
Zapraszam kolegów myśliwych do wspólnego wspominania przyjaciół i kolegów po strzelbie, którzy patrząc na nas z góry z całą pewnością chcieli by do nas dołączyć, tak jak opisywał w wierszach J. Ejsmond.
Projekt LOGO Koła Łowieckiego "Towarzystwo Myśliwskie Rosomak" wraz z propozycją wpisania go w grafikę dyplomu .
Projekt LOGO Koła Łowieckiego ", Dyplomu czy też kart stanowiskowych, które mogą być alternatywą dla innych pamiątek z polowania lecz nie dla jednej osoby ale dla wszystkich uczestników polowania czy jakiegokolwiek spotkania myśliwskiego.
Jest zapewne medal czy tez odznaczenie honorowe. Projekt takiego odznaczenia zaproponowany został dla pana Starosty Szczecineckiego, który po zapoznaniu się z dokumentacją w sprawie tego odznaczenia zaaprobował możliwość użycia herbu Powiatu Szczecineckiego na tym odznaczeniu. Projekt odznaczenia powstał w oparciu o genezę historyczna naszego regionu. Ponieważ w roku 1364 Książe Warcisław IV wówczas mający swoje włości w rejonie ówczesnego miasta Szczecinka miał przyjemność upolowania ostatniej krowy tura, jest ten fakt potwierdzony w zapisach dokumentów historycznych.
Dlatego też wykorzystując posiadane umiejętności sporządziłem rysunek w zasadzie projekt wstępny, który został poddany profesjonalnej obróbce. Efekt finalny przedstawia się rewelacyjnie. W założeniu tego projektu Medal Honorowy ma być przyznawany na wniosek osoby prawnej rekomendującej przyznanie powyższego medalu przez Kapitułę Medalu, każdy medal będzie posiadał unikatowy własny numer oraz osoba odznaczona będzie powiadała stosowną baretkę wraz z legitymacją do tego medalu z numerem zgodnym z medalem.
W pierwotnych założeniach przyjęto, że pierwsze 10 medali w wersji limitowanej będzie zlicytowanych na aukcji dla kolekcjonerów - falerystyków w celu podniesienia wysokiej rangi tego odznaczenia.Cena wywoławcza numerów limitowanych od 10 do 1 będzie wzrastała relatywnie od 100 do 550 złotych.
*) Na podstawie Ustawy o prawach autorskich i prawach pokrewnych. Prawo autorskie (ustawa z 4 lutego 1994 r. tekst jednolity z 2006 r.) z dnia 4 lutego 1994 r. publikator Dz. U. 1994 nr 24 poz. 83, tekst jednolity: Dz. U. 2006 nr 90, poz. 631 zastrzegam sobie prawo wykorzystywania materiału dotyczącego KART STANOWISKOWYCH na stronach internetowych innych kół łowieckich bez uzyskania pisemnej zgody autora projektu. Korzystanie natomiast indywidualne nie komercyjne i pobieranie materiału w celu wykonania kart stanowiskowych na polowania we własnych kołach łowieckich nie wymaga żadnej zgody i w razie problemów i trudności z samodzielnym wykonaniem, wszelką pomoc uzyskać można pod numerem telefonu 695.666.621od autora projektu.