top of page

LIST OTWARTY DO PANI POSEŁ MAŁGORZATY GOLIŃSKIEJ

Zaktualizowano: 20 cze 2022


List otwarty do pani poseł Małgorzaty GOLIŃSKIEJ wysłany został do Sejmu RP, jako list polecony z potwierdzeniem odbioru za pośrednictwem Poczty Polskiej.


Od wysłania listu otwartego niedługo minie dokładnie dwa miesiące - odpowiedzi od pani Poseł nie było i nie ma i zapewne nie doczekamy się jej, a wydawało się, że pełnienie tak zaszczytnego obowiązku względem swojego elektoratu powinno być transparentne i wykonywane z poświęceniem dla ludzi którzy Panią na tę zaszczytną funkcję wybrali.

Nie wypowiem się co o takim postępowaniu pani Golińskiej, myślę, bo musiał bym użyć wiele słów a wśród nich słowa, które dla mnie jako człowieka, który wiele już widział w swoim życiu, w tym śmierć ludzi na Bliskim Wschodzie podczas misji stabilizacyjnej ONZ UNIFIL w Libanie, nie przeszłyby one przez moje usta.

Pani Poseł powiem jedynie tylko tyle : NIECH SIĘ PANI WSTYDZI ZA SWOJE POSTĘPOWANIE W STOSUNKU DO MYŚLIWYCH. GWARANTUJĘ PANI, ŻE WIĘCEJ ODE MNIE GŁOSU NA LIŚCIE POPARCIA NA PANI OSOBĘ, PANI NIE OTRZYMA.

I jeszcze jedno na zakończeniu pełnionej funkcji w Ministerstwie Klimatu i Środowiska życie Pani się nie zakończy, będziemy się spotykać czy to w Nadleśnictwie czy w RDLP czy w szkółce leśnej w Gałowie, nawet na ulicy Naszego Miasta Szczecinka. Jak Pani wówczas spojrzy nam w twarz. Zamieszkanie na jednym z osiedli w Szczecinku i nawet odgrodzenie się wysokim panelowym płotem nie uchroni Pani przed dzisiejszymi błędami, i co wówczas? Chce Pani w takim zakłamaniu żyć dalej?

Jest Pani obecnie w tym miejscu dzięki Panu Dyrektorowi Andrzejowi Modrzejewskiemu, był to bardzo zacny człowiek z którym nie raz dyskutowaliśmy na wiele tematów, czy On nie żałowałby wcześniej podjętej w Pani sprawie decyzji o wyborze na posła, skoro czyni Pani obecnie takie błędy?


Informujemy ponadto, że strona będzie uzupełniana w kolejne dokumenty które związane będą ze składanymi wnioskami o dzierżawę obwodów łowieckich przez nasze koło łowieckie oraz w dokumenty dodatkowe stanowiące odpowiedź na nasze pisma.

Podajemy również aktualne adresy na skrzynki poczty elektronicznej posłów oraz senatorów RP.

ADRESY POSLOW
.docx
Download DOCX • 41KB

List otwarty wysłany został do kancelarii Sejmu RP w dniu 23 kwietnia 2022.r.

Odebrana została przez kancelarię Sejmu RP w dniu 26 kwietnia 2022.r.

Zachęcam do śledzenia strony a koła łowieckie które pozostały bez obwodów do jednoczenia wysiłków w celu pozyskania obwodów łowieckich dla realizacji swojego hobby tak jak pisał w swoich opowiadaniach Roman Bratny "Hobby wielkie jak łoś".

Poniżej pokazuję aktualną mapę oglądalności w Polsce, mapa będzie aktualizowana każdego dnia.Stan na dzień 06 maj 2022. Strona jest otwierana poza Polską w Kanadzie, USA, Szwecji Norwegii, Republice Włoch, Federalnej Republice Niemiec oraz w Wielkiej Brytanii. Największa oglądalność strony w Polsce występuje w Warszawie, Katowicach, Wrocławiu, Białymstoku, Łodzi i Poznaniu. Ogólna oglądalność kształtuje się na poziomie 683 w Polsce 498 odsłon w ciągu 48 ostatnich godzin.W dniu dzisiejszym tj. 12.05.2022.r. oglądalność strony przekroczyła 1.000 odsłon.

Na dzień dzisiejszy tj. 12.05.2022.r. odnotowaliśmy ogólna liczbę odsłon strony w liczbie 1200. Po kliknięciu na plik PDF "Strefa kontaktu" lewym przyciskiem myszki wejdziemy na zarejestrowany wykaz ilości odsłon w/g miast na świecie i w kraju.


Strefy kontaktu
.pdf
Download PDF • 2.50MB

W dniu dzisiejszym tj. 16 maja 2022.r. mija dokładnie 21 (dwudziesty pierwszy) dzień od daty otrzymania listu otwartego przez panią poseł Małgorzatę GOLIŃSKĄ, brak odpowiedzi na mój list uważam za kompletny brak zainteresowania wyborcami a szczególnie elektoratem, który głosował na panią poseł i powołał ją dopełnienia tej zaszczytnej funkcji. Bardzo mi przykro, że zaufałem osobie, która całkowicie zawiodła i przedłożyła swoje parytety dla osiągnięcia własnych korzyści nie martwiąc się o ludzi, którzy jej zaufali.

Podstawową zasadą polityka jest dbałość o swoich wyborców oraz dotrzymywanie raz danego słowa. Tu stawiam za przykład i wzór do naśladowania dla pani Golińskiej, Posła ziemi koszalińskiej na Sejm RP II i III kadencji dr. Seweryn Jurgielaniec, mieszkaniec Białogardu reprezentujący elektorat SLD. Pani poseł, powinna pani dokładnie zapoznać się z sylwetką tego człowieka i chociaż częściowo przyjąć jego styl pracy i oddania dla ludzi. Człowiek ten potrafił swoje cele i potrzeby zawiesić gdy stał w potrzebie pomocy drugiemu człowiekowi. Jest to szczególny wzór do naśladowania szczególnie dla ludzi, którzy swoje cele realizują przez swoje prywatne cele i realizacje potrzeb ludzi ze swojego kręgu zainteresowania.


W dniu dzisiejszym tj. 16 maja 2022.r. odnotowaliśmy łącznie 1350 odsłon na stronie "Listu otwartego do pani poseł Małgorzaty GOLIŃSKIEJ". A odpowiedzi ze strony pani poseł na list niestety brak.


W dniu dzisiejszym tj. 22 maja 2022.r. przy raportowaniu, łączna ilość wejść na stronę przekroczyła wielkość 2.500 sesji, w tym coraz większe zainteresowanie a tym samym ilość wejść na stronę notowane jest z Niemiec, Włoch, Norwegi, Szwecji, Wielkiej Brytanii z USA i z Kanady kilka wejść pojawiło się z Islandii i wysp basenu morza śródziemnego. Zainteresowanie umieszczonym materiałem jest coraz większe, dodatkowo należy zauważyć, że do dnia dzisiejszego na nasz adres nie wpłynęło żadne wyjaśnienie osoby najbardziej zainteresowanej poruszanym tematem w liście otwartym.


W dniu 25 maja 2022.r. przekroczona została "magiczna" granica wejść na stronę internetowa Naszego Koła Łowieckiego a tym samym na Blog z "listem otwartym do pani poseł Małgorzaty Golińskiej". Bardzo jednak szkoda że pani Posłanka jeszcze do dnia dzisiejszego nie zdołała odpowiedzieć na pytanie zawarte w "liście otwartym". Jednak w dalszym ciągu podtrzymuje tezę że

"POSEŁ RP POWINIEN ODPOWIADAĆ ZA SWOJE SŁOWA, A PRZEDE WSZYSTKIM SWOICH WYPOWIEDZIANYCH, SŁÓW ZOBOWIĄZANY JEST DOTRZYMYWAĆ".1014 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Handicrafts

bottom of page